Víte, čemu se říká mrtvost?

17. prosince 2013 v 22:53 | Kime |  Smeťák
Tak víte? Myslím, že to je nejvýstižnější název pro stav našeho... teď vlastně jenom mého blogu. No, vzhledem k tomu, že to "teď" jsem použila jako by to bylo něco nového objevného a on ten stav trvá buď půl roku nebo rok a půl - nejsem si vůbec jistá - tak si myslím, že to tak nějak sedí.


Tak je u vás nového? Taky nic jako u mě? Zjistila jsem, že je včera to bylo osm měsíců, co jsem se poprvé byla podívat na koně, kterého teď jezdím. Jo, rodiče mě musí nenávidět. Taky to teď někdy bylo osm měsíců, co jsme se se třídou plácali po Anglii. To jsem tady taky nikdy nezmínila, což?

Zima se blíží... O tom vypovídá můj úvodní obrázek. Ale tak nějak to vypadá, že ta zima o tom ještě úplně neví, mrcha. Měla bych se učit básničku na pozítří (ještě ji ani nemám vybranou - ale už mám užší seznam kandidátů). Právě jsem opsala slohovku z papíru do elektronické podoby (ale asi neseberu odvahu s takovým brakem vystoupit na světlo - ač by ho stejně vidělo tak pozadí mého věrného blogu - přepisovala jsem to kvůli škole). Taky bych se měla učit chemii na zítřek, biologii na čtvrtek... Jo, málem bych zapomněla úkol do matiky! Drahý étere, představím ti teď svou novou filozofii, která cca posledního půl roku funguje skvěle. Nazývám ji "Nevím, ale je mi to jedno, odpoledne jdu na koně". Nejenže mě tento přístup drží ve skvělé náladě, navíc spolehlivě sere celé moje okolí. Tak,teď mě hlavně držte, abych už nemluvila o těch-velkých-býložravcích, protože v rámci kultivace své mluvy a své snesitelnosti pro všechny jsem si dala limit dvě zmínky o nich na článek/slohovku/monolog/rozhovor/whatever.

Takže, víte co? Půjdu spát, ráno vstávám v půl šestý, abych vyvenčila štěně... Jojo, by the way, nejenže se starám o koně (ehm, o dva), já už mám i dva psy (ehm, feny). Pravděpodobně opravdu jsem psychicky narušená. Ale je mi to jedno, odpoledne jdu na koně. :D

P.S.: Nečetla jsem to po sobě a protože vím, že češtináři nechodí po horách, ale po blozích, omluvte mě prosím. A hezké Vánoce! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama