Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem...

31. března 2013 v 15:19 | Kime |  Jednoho krásného dne...
Tak praví známé přísloví... Taky by mi nevadilo, kdyby bylo projednou trochu míň pravdivé... Včera ráno jsem se vzbudila, strašně happy, že venku už je asi pár stupňů nad nulou. Všichni víme, jak dlouho to vydrželo, že. Takže dneska se zase z okna dívám na ten bílej mokrej hnus, co mi znemožňuje pořádně vyvenčit psa, neboť jsou mi nepromokavé(to existuje?) zimní boty už malé a nechce se mi kupovat si nové - a ještě míň se mi chce chodit s prsty zkroucenými pod chodidlem. Jaro, kde jsi??
Vzpomněla jsem si tak na angličtinu...
I'm sitting here in the boring room
It's just another snowy Sunday afternoon
I'm wasting my time
I've got nothing to do

Skoro přesně, jenom mám co dělat - dějepis, němčina, chemie... Ou, potřebuju prázdniny. LETNÍ prázdniny, v TEPLE a BEZ sněhu.
Mimochodem, ode dneška začíná LETNÍ čas.A navíc je zítra co? Velikonoční pondělí a apríl, ideální kombinace. Ještěže mám dost sourozenců (to jakože jednu sestru a jednoho bratra), kteří za mě nabarví vajíčka - ne, že by mě to nebavilo, ale nevidím moc logiku v tom, že si hezky vymaluju vajíčka, abych z nich pak udala možná pět, protože ostatní koledníky většinou zajímá jenom chlast (a ten nenabízíme, to říkám všem potenciálním návštěvníkům už teď). Nemám ráda Velikonoce. Není to jenom proto, že bychom ta vajíčka mohli nasypat do bramborového salátu a ne je prvně barvit, ale i proto, že s kluky z vesnice se normálně ani nezdravím a nemluvím s nimi (kromě občasného "píčo" a "kreténe" ). Jenom takhle jednou za rok se hezky usměju, navážu jim stužky na pomlázky, daruju jim vajíčka... a další rok je ignoruju. Škoda gumových medvídků.

Ale aby to nevypadalo, že si jenom stěžuju - je tu i pár pozitivních věcí... Třeba fakt, že zítra ráno už snad na internetu bude první díl třetí série Hry o trůny. YES! To jakože za devět týdnů bude díl zvaný "Rains of Castamer". To jakože Rudá svatba už za devět týdnů, hurá! (ne že by mě těšila smrt zbytku aspoň trochu kladných postav, ale bude to epesní, tomu věřím. A navíc pár relativně nezáporných lidí ještě žije... Tři nebo čtyři?)
Další bod? Třeba tohle: Moje fenka je krásná. Ráda se mi povaluje na klíně. Poslouchá (většinou). Fajn, že? Ale taky útočí na lidi, které nezná. To jako na všechy kromě mě, sourozenců, rodičů, paní chovatelky, od které ji máme a možná Lucky... Detailisto, stejně ji zbožňuješ.
Ještě jeden víkend a další sobotu odjíždíme do Anglie! HELL YES! Ve čtyři ráno... Ale no tak :D Stejně to bude úžasná akce, zvlášť vaření čínských polívek v F1 pomocí hrnků a varné spirály... Žraní nudlí z čínských polívek, když nebude kde ohřát vodu... Cesta trajektem (mořská nemoc?? Uvidíme...) A tak vůbec. A bude to týden bez školy. Když tak o tom přemýšlím, ta pozitiva převažují.

A taky vám řeknu něco hezkýho: myslíte, že se dá zabít zápěstí tím, že otřete sporák? Jo, dá :D Normálně jsem drhla sporák, trochu jsem na to přitlačila, po pěti vteřinách jsem měla pocit, že je v tom zápěstí něco jinak, ale dodělala jsem to (zálěžitost minuty). Od té doby se o tu ruku nedá opřít a trochu bolí. Je to normální? :D

To jen tak na okraj, aby to vypadalo, že to tu ještě neumřelo... A aby mi blog nesmazali proto, že jsem na něm tři měsíce nebyla :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zac=) - majitel Zac=) - majitel | Web | 31. března 2013 v 15:21 | Reagovat

na piču blog ???

2 Kime Kime | 31. března 2013 v 18:11 | Reagovat

[1]: Jé, to je hezký komentář... A nechceš to trochu rozvést? Protože, upřímně řečeno, mi přijde, že si tu jenom zvyšuješ sebevědomí nebo návštěvnost svých stránek. Takže pokud se nezkusíš vyjádřit kultivovaně, myslím, že budu tvoji kritiku ignorovat, co ty na to?

3 Sara Whitney Sara Whitney | Web | 5. dubna 2013 v 14:02 | Reagovat

Tak obrázek je naprosto trefný, taky nemám ráda Velikonoce, ještě že už jsou za mnou, naštěstí to tenhle rok nebylo tak strašné :D My byli v Anglii na začátku tohoto roku a bylo to úžasné, takže ti přeju, aby sis to taky užila^^

4 Kime Kime | 5. dubna 2013 v 20:23 | Reagovat

[3]: Jo, taky jsem za to teď ráda :D A kdy jste vyjížděli? :D Děkuju moc za přání :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama