Menší várka AMVéček

23. června 2012 v 9:50 | Kime
Zase mám dneska neutuchající chuť něco napsat. Zase mě nic nenapadá. Smutný, což?
Ale protože jsem se dneska vážně nudila (=radši jsem si namluvila, že se nudím, než abych šla uklidit sestřin bordel v pokoji), procházela jsem Youtube (nebo Y-O-U-T-U-B-E, vyslovováno přesně podle psaní, jak to říká naše milovaná dějepisářka, že) a prohlížela si všechny možný (a některý teda naprosto nemožný) AMV na Naruta. A protože jsem děsně štědrá hodná holčička, tak se s vámi o některá podělím (sice jste asi všichni už většinu z nich určitě viděli, ale což).
Číslované je to podle pořadí, v jakém jsem to nacházela a psala si sem, ne podle toho, jak je co dobré.

1) Naruto a One Piece, pěkný sestřih a hudba.

2) AMV o Narutovi - Jinchuurikim. I příběh se v tom dá podle mě vysledovat
(i když u věcí jako je AMVéčko je hodnocení většinou člověl od člověka jiné, což?)


3) A dvě AMV o Asumovi, o mém drahém, oblíbeném a mrtvém houmlesákovi :D Obě jsou na Never too late od Three Days Grace, ale nemohla jsem se rozhodnout, kterému dám přednost. První je prokládané ještě Narutem (myšleno postavou), druhé má navíc jiné scény s Asumou, jinak je to skoro stejný. *jde si znova pustit ty díly s Asumou a Hidanem*4) Epic AMV se soubojem Sasuke vs. 4 kage (Mizukage, Raikage, Kazekage a Tsuchikage pro úplnost),
s ještě víc epic hudbou (no jo, Nightwish). Dalších 10-20 dílů, které si jdu pustit.


5) A na závěr, aby tady nebyl jenom Naruto, ještě něco z trochu víc jiného soudku,
tohle je totiž jenom MV, ale taky boží. Dala bych sem jiné,
ještě epištější, ale nebudu (několik měsíců) starou slávu
jeho objevení brát Housenkám (už nevím, které).


To je vše, mí milovaní *stahuje hudbu ze 4. AMV a dává načítat díly* Mimochodem, jak jsem včera říkala - byla jsem se podívat na ty plavky. Mamka mi jedny nakonec koupila, za věčných poznámek. Jaké jsem chtěla? Dvoudílné, Yuubi-chan i přesně ví, jak měly vypadat. Jaké mám? Jednodílné a to po hodině keců. Ne, že by nebyly hezký, ale stejně. Když nic jinýho, mamka v tom obchodě (krom bráchových keců) musela celou dobu poslouchat moje otrávený poznámky na téma "A teď jsem mohla běhat po lese a střílet z luku". Asi mě miluje. Víc než předtím.
Jo, a pokud mám někde v tom článku chyby, řekněte mi, opravím to. Přece jenom je ráno, teprve deset hodin. A já se dneska vzbudila až v 6.44 :D (normálně jsem vzhůru a plná síly od pěti)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama