Sbírání pokémonů? Neexistovalo! Pro mě jen Bella Sara

6. října 2011 v 21:20 | Tamaki-chan (Potlačte své nadšení,lidé prostí!) a dopisuje to Kime |  Smeťák

Tak, tady se hlásí po dlouhé době Kime (a jak říká Tamaki, potlačte své nadšení, lidé prostí). Neboť si Tamaki klidně odjela někam do p****e (čti do Paříže) a nechala mi to tu na povel, rozhodla jsem se projít rozepsané články, dopsat je a vydat aby to vypadalo, že taky něco dělám.
Tenhle článek jsem našla s osobním vzkazem od Tamaki pro Tamaki, za jehož zveřejnění mě zabije:

Sem dej, ty pako Tamaki, pár(set) obrázků bellasaráckej koní a sesmol pár keců o své temné minulosti.

A s těmito obrázky:


Protože tato mánie probíhala v celé naší třídě, došla jsem k závěru, že jako hrdá majitelka asi 40 karet (+asi 20 mi čajzla si půjčila sestra) o ní taky něco vím a ten článek dopsat zvládnu (nebojte se, povolení autora nadpisu mám :D )

Ano, asi skoro všichni znají Pokémony. Dokonce i zaostalá Kime o nich slyšela, a to něco znamená. A většina otaku asi začínala právě na něm (kromě těch mizerných 90%, co začínali na Narutovi a toho zbytku, co začalo něčím úplně jiným).
Já Pokémona považovala za blbost až do chvíle, než jsem v létě s Akou a Tamaki shlédla video z přednášky z Animefestu o cenzuře a zjistila, že u nás je drasticky cenzurovaná americká verze.
To jsem odbočila. Takže u nás tedy Bella Sara. Americká věc, že. Teď už bych to nesbírala. Důvody:
  1. jsem naštvaná na američany za tu cenzuru
  2. mám jiné starosti než sedět celý den nad kartičkami koní (např. slinatat celý den nad nakreslenými kluky)
  3. protože za těch pár let obrázky na kartičkách úplně zdegnerovaly (což je pravda, srovnejte si to a řekněte, jestli ten klasický styl nebyl hezčí než jednotné, nevýrazné obrázky tvořené počítačem)
Ale na základce (ano, teď jsme velké gymplačky) jsme tím byly posedlé. Nemáš karty=neexistuješ. Nutno dodat, že jsem sice existovala, ale tajně, rodiče nadšení nebyli (zvlášť ne cenou 5 karet=50 Kč). Každou přestávkou se vyměňovalo, z dalších sérií byla téměř davová hysterie (stejně jako teď z dalšího dílu mangy).Někteří se třeba zaměřili na sbírání koní, kteří vycházeli víckrát (Tamaki třeba ujížděla na Jewel :D ) --->


A pak to začalo upadat. Kamarádka, která byla hrdá na svůj balík asi 200 karet je najednou začala jen tak rozdávat těm, kdo si řekli. Náš "Bella Sara fanklub" už se scházel tak jednou týdně, když měl někdo nějakou tak extra kartu, že ji všichni chtěli. A pak už nic...

A teď? Asi tak:

Moje nejoblíbenější:


Prostě jsem je sem musela dát (už delší dobu vymyšlím článek, kam by se hodili :D ).
Pozor! To neznamená, že nemám ráda koně! Ježdění je podle mě nejušlechtilejší sport a moc bych se mu chtěla věnovat (ach, ti rodiče, co si myslí, že ví, co je pro děti dobré...).
Tož sbohem... Kime jde řešit důležité věci (např: chemie, chemie... z toho zítra píšem, což? Hmmm, to neumím...) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama