Leeho deníček: Hon na ptáka!

2. října 2011 v 11:48 | Tamaki |  Leeho deníček
Buenos días, amigos mios! *právě se vrátila z lekce španělštiny* Tak jsem pro vás (myslím tu hrstku podivných lidí, jenž to čtou nebo se jim to dokonce líbí) sepsala další den Leeho utrpení deníčku. Opět musím poděkovat Kime, díky níž to vůbec vzniklo. Jo, zase to bylo takhle: ,,Hej, Kime, pomoz mi vymyslet nějakou hlášku, na který postavím celý děj!" ,,Kure...nasrat, nevím!!!"
Můj milovaný deníčku,
dneska jsem zas po delší době dostal misi. Myslím, že to možná bylo proto, že při té minulé, ještě před začátkem, jsme se s TenTen na oslavu opili a já zdevastoval celou Konohu. Ale taky je to možná kvůli něčemu jinému...nu což, to teď není podstatné.
Měli jsme se s týmem sejít v sedm ráno, ale já tam byl dříve (o hodinu nebo čtyři) a trénoval jsem frajerskou pózu a sedy-lehy. Pak dorazil Gai-sensei, Neji a s ním i TenTen. Vyrazili jsme tedy všichni celí nadšení (tedy až na TenTen a Nejiho) za Tsunade. Když jsme přišli, tak zrovna byla zaneprázdněná. Vyjednávala s Irukou o zařazení pokeru mezi hlavní předměty v Akademii, ale ten byl proti. Chtěl radši mariáš.
Neměli jsme na výběr. Museli jsme Tsunade vyrušit. Ta nás trošku seřvala, ale jen trošku, ani zeď nespadla a zadala nám S-misi...měli jsme chytit ptáka na pokusy pro neznámého muže, kterého nám popsala jako "hodného strýčka Orouše". Hm, vůbec mi to jméno není povědomé a navíc mi vrtalo hlavou, k čemu bude Oroušovi další pták...předpokládáme-li, že to není teta. Vykašlal jsem se tedy na přemýšlení (stejně je v tom lepší Gai-sensei) a poslouchal jsem bojový plán, který právě vykládal Neji.
Prvně nám chtěl rozdělil úkoly. Já se ale v dobré víře otočil na Gaie: ,,Gai-sensei, vždyť už není potřeba vymýšlet plán! Já už toho ptáka držím!" Gai se však jen usmál a řekl: ,,Lee, ne toho mýho...potřebujeme nějakého opeřence, chápeš? Pusť mi ho, prosím tě a poslouchej Nejiho."
Áha, to všechno vysvětlilo a pokračovali jsme v diskuzi. Neji se jmenoval doživotním osudovým vůdcem, který má na starost sezení za keřem a dloubání se v nose, já měl upoutat ptákovu pozornost (To já prý umím, říkal Gai, ale tady jde očividně o jiný živočišný druh...), Gai ho měl ohromit krásou a silou mládí a TenTen praštit do hlavy pánvičkou. Tady nastal problém. Kde narychlo sehnat pánvičku? Neji totiž neměl náladu vyjednávat, seřval nás za zpochybnění jeho pánvičkových taktik a začal mumlat něco o tom, že náš osud je spečetěn a že až si sežene pánvičku, tak uvidíme.
Tak jsme tedy sháněli pánvičku stylem "běháme po lese a po Konoze a třeba se ukáže". Ukázala se. Lépe řečeno...Sakura s ní právě zneškodňovala Naruta. Když jsem k ní přišel, tak se mě jen zeptala: ,,Chceš si taky ulevit?" a podala mi ji. Já jí tedy poděkoval, praštil Naruta do hlavy a běžel za Nejim, který již seděl za keřem, abych se mu pochlubil s pánví. Neji však jen řekl suše: ,,Dík, ty pako..." a vzal si ji ode mne.
Pak už jsme jen s celým týmem čekali na ptáka. Po dvou minutách mě to přestalo bavit (protože se zatím žádný neukázal) a navrhl jsem, že bychom zatím mohli dělat něco zábavnějšího. Třeba závodit v lezení po stromech.
Neji se zatvářil jako by mě chtěl zabít (Ale, to je nesmysl! Neji mě má rád!) a ihned to zamítl. Tak jsme čekali dál...
Zanedlouho se pták objevil! Byla to spíš taková slepice. Neji se ihned probral a zavelel: ,,Na svá místa! Udělejte, co jsem vám řekl!, hodil po TenTen pánvičku a následně si strčil prst do nosu.
Ostatní také hned zaujali svén pozice. No...vlastně jsme ještě čekali na Gai-senseie, kterému se nepodařilo vysvléknout si kombinézu. (Samozřejmě, že jsem mu šel pomoct...jemu to vždycky takhle trvá...ťunťa) Nyní jsme byli připraveni. Akce začala!
Já se pokoušel upoutat pozornost slepice. Začal jsem tedy běhat dokolečka a hlasitě u toho kdákal. Slepice jen s pootevřeným zobákem pozorovala mou činnost, což se velice hodilo. Ani se nepokoušela zdrhnout, jen se trošku usmívala. Fakt nechápu proč... Pak nastoupil Gai, kterému se touhle dobou podařilo sundat už polovinu kombinézy, což slepici celkem dorazilo a pak už jen přiskočila TenTen s pánvičkou a praštila ohromenou a okouzlenou slípku přímo do hlavy, jako to předtím udělala Sakura (I ♥ this girl) Narutovi. Slípka jen kvokla a už ležela omráčená na zemi.
Ještě teď nemůžu uvěřit tomu, že to fakt vyšlo!
Gai si tedy rychle navléknul kombinézu, já popadl polomrtvou slepici, Neji si vyndal prst z nosu, uznale hvízdnul a zamumlal si: ,,Ty vole, vono to fakt vyšlo...", TenTen divoce odhodila pánvičku (Jíž, nevím jestli úmyslně, sejmula Teuchiho z Ichiraku ramen, který zrovna hledal hlívu ústřičnou.) a běželi jsme nadšeně za Tsunade.
Ta zrovna udělala kompromis s Irukou. Podávali si právě ruku na výuku Pokermariáše-nové hry by Tsunade and Iruka copany, takže hokage byla zrovna v dobrém rozmaru.
Hm, také musím říct, že není zrovna optimistka. Hned, jak jsme vstoupili, tak nám mile a s takovým tím podivným úsměvem sladce řekla, ať vypadneme, nekazíme jí radost a že nemá náladu řešit další neúspěchy a problémy. Když jí ale Neji slavnostně přísahal, že mise byla úspěšná a podal jí našeho ptáka, Tsunade vytáhla láhev saké, kterou vypila na ex, překvapeně usmála, přitiskla celý tým plus Iruku ke své hrudi a s jemným náznakem opilosti nám řekla: ,,Děti moe, já vás fakt miiilujú!"
Víc už si z této chvíle nepamatuju. Pak mě čekalo mě probuzení v nemocnici. Vedle mě ležel můj tým plus opět Iruka a Sakura (ta tedy stála), která si zrovna mumlala: ,,Zatracená Tsunade! Zas těma svýma kozama zadusila čtyry lidi..." a když viděla, že jsem se probral, tak mě praštila do hlavy pánvičkou (Jak ji mohla najít!?), kterou jsem si od ní půjčil za mohutného řevu: ,,Shannaro!!! Tohle tě naučí vracet pánvičky, ty tlustoobočnatče jeden!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aka Aka | 2. října 2011 v 13:44 | Reagovat

Super!!! Piš dál, ať stihneš před Francií ještě jeden díl!

2 Kime-chan Kime-chan | 2. října 2011 v 14:40 | Reagovat

Dokonalý, Tamaki! Miluju tě :D
Já chci další díl!!

3 Tamaki no baaka Tamaki no baaka | Web | 2. října 2011 v 14:45 | Reagovat

[1]: Hahaha, to mi moc věříš :D

[2]: Já tebe též, má drahá :D Já chci taky další díl! :DDD
Error!

4 yaraki-taicho yaraki-taicho | Web | 2. října 2011 v 15:02 | Reagovat

Moje řeč, další díl....a hned :D

5 yaraki-taicho yaraki-taicho | Web | 2. října 2011 v 15:02 | Reagovat

A Akáči pankáči, ty se tu nevykecávej a koukej napsat recenzi na Moonlight nebo tak něco! Lenochu líná! :D

6 Hiki-senpai Hiki-senpai | Web | 3. října 2011 v 0:20 | Reagovat

Úžasný!, skvělý závěr *ehm, začátek* týdne :D

7 Tamaki-chan Tamaki-chan | Web | 3. října 2011 v 16:25 | Reagovat

[6]: :D Je bezva, že jsem ti mohla zpříjemnit začátek týdne. Už jen proto, že tu bude tenhle týden jen Kime, takže se připrav na seriózní články. Ojoj! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama