Škola volá aneb co se v ní člověk nedozví

21. září 2011 v 19:20 | Kime-hime (to se nám to rýmuje la la la * hrabe jí* ) |  Smeťák
Tak se Kime zase jednou za čas podívala na blog (potlesk pro Kime!) a zjistila, že je tady 10 nebo 20 nových článků. To by samo o sobě nebylo nic hrozného, kdyby všechny nebyly od Tamaki. To nemělo znamenat, že se mi její články nelíbí (prakticky řečeno trávím nad nimi většinu času, neb je miluju), ale mělo to znamenat, že si Kime uvědomila, že je hrozně líná a nic sem nepíše *červená se*. A to je Kime moc líto *popotahuje a chce se jí brečet* a tak se rozhodla vás poctít svým dalším článkem radost je povinná!.

S teď už k tomu, o čem má tenhle článek být (také důležitá informace, že). No, takže. Po dni (měli jsme sedm hodin) stráveném ve škole musí člověku nutně hrábnout. Zvlášť když Aka chybí, že. (zabít, zaškrtit, roztřetit Kadajovou katanou *neřešte*, upražit na toast a... a... *došly jí nápady*. Ehm, kde jsem to přestala??
No, prostě vám to docela sníží náladu.
Naštěstí jsme poslední hodinu měli zeměpis. Podle mě osobně se sice nejdená o žádný extra předmět (au, Aka, nemlať mě, Yaraki taky ne), ale učitele máme fakt skvělýho (v dobrém slova smyslu). Když nic jiného, není nouze o hlášky. A ty by se tu (spolu se soutěží o tu nejlepší) snad měly objevit.Původně jsem plánovala je dát do Hlášky týdne, ale když jsem viděla, kolik jich je, rozmyslela jsem se. Proto sem dám všechny čtyři, které jsem stihla zapsat (řeknu vám, dělat si zápis sestávající z nepřetržitého seznamu slov, které neumím napsat- např. Duero, Tajo nebo Guadiana, které možná napsané vypadají pochopitelně, ale když je máte zapsat podle toho, jak je slyšíte, je to fuška- a ještě si přitom zapisovat hlášky je dost složité).
Abyste rozumněli, jsme třída plná puběrťáků a sedmou hodinu už po nás nic inteligentního chtít nemůžete.
No, abych to dořeklapsala. Z těch čtyř hlášek vyberete tu nejlepší (pište do komentářů, páč jsem vymyslela kruto-přísnou anketu a je mi líto to sem nedat) a já ji tam pak napíšu. Pokud vás bude hlasovat moc málo, prostě tu nejlepší vybreme já a Tamaki a vy budete mít smůli, cha cha Smějící se A nebo ji taky vyberu bez Tamaki, abych si připadal důležitá, muhaha Smějící se
Tož, tady jsou:

1. Učitel: Největší evropský ledovec... *chvilka napětí* ... neleží v Evropě!

2. Jeden z duševně zaostalejších spolužíků (čti: jeden ze spolužáků) -probírali jsme skotská jezera- takové to Loch Tamto nebo Loch Toto: A v jakým jezeře že je ta lochneska? *několik vteřin zjevně usilovného přemýšlení* Loch Ness??

3. Kamarádka (zapřísahlá antiotaku, aggrh Křičící): A z čeho byste teda zkoušel? Ze členitosti, rozlohy a POLOHY? *celá třída největší výtlem, tohle byla asi jediná otázka k látce, kterou pochopili VŠICHNI*

4. Učitel (ano, diktoval nám jeden ze sáhodlouhých zápisů, které ve třídě stíhá asi 5 lidí): A pak je tu ještě řeka, kterou už určitě znáte. Ural, jinak jí taky můžeme říkat Oral. *celá třídě se směje, po cca 10 minutách, plus minus dvě vteřiny se oduševněle ozve jeden z mých spolužáků*: Ahá! Jako ORÁL! *konečně chápe*

Ano, někdy se jedná o opravdu jedinečné dedukce hodné samotného Ajnštajna, kure, jak se to píše??, Kime hledá slovník cizích slov nebo něco podobného, ehm Einsteina. Ještě sem musím dát jednu z prázdninových hlášek (já a Tamaki na chatu).
Bavili jsme se o tom, že ponarutíme prvního člověka, kterého 1. září potkáme.
Tamaki: Co myslíš, kdo to bude?
Kime: Vsadíme se?
Tamaki: Ok, s naším štěstím tak Kuba (jméno neřeště)
Kime: Já tipuju, že to bude... *chvilka napětí* ČLOVĚK!
Tamaki: Hmm, asi jsi vyhrála
Kime: Ale co když to bude mimozemšťan??
Tamaki: To těžko, já se tělocvikářce vyhýbám!!

Ano, i něco takového z nás může o prázdninách vypadnout (viz. tábor, Final Fantasy a ptáci ve vysavači, že Yaraki, AkoSmějící se)
Nevím, jestli vám to přišlo vtipné, ale já málem umřela, když jsem to četla. A kdybych prošla chat, takovýchhle věcí je tam spousta.

No nic, sbohem, mí drazí, jdu se koukat na Fairy Tail, ať má Tamaki radost Mrkající
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tamaki-chan Tamaki-chan | Web | 21. září 2011 v 19:34 | Reagovat

Kime no baaka! Takhle tady zveřejňuješ náš hypermegasoukromý chat a zapomeneš přitom na maskota Velké Británie? Kam ten svět spěje...:DDD

2 Kime-chan Kime-chan | 21. září 2011 v 19:44 | Reagovat

Tak to tam dopiš a nestěžuj si!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama