Další neslavný den chudáka Leeho

22. září 2011 v 22:40 | Hagewashi Tamaki |  Leeho deníček
Víte co je nového? Kime a Aka Dva nejmenovaní lidé mě donutily napsat další díl této slátaniny. Je mi to divné...*přemýšlí*
No, asi si ze mě dělaly srandu, protože...řekněme si na rovinu... Komu normálnímu by se to mohlo zamlouvat? Ale protože jsem dobře naložená okurka, takže jim ráda vyhovím. Mrkající
Jo, ještě bych se měla zmínit, že tahle část je poněkud slabší, než ta předchozí. No, snad to nebude ažtak vadit. :-)

Milý deníčku,
to jsem zase já, Lee.
Dnešek pro mě měl začít už v pět ráno, protože jsem byl domluvený s Gai-senseiem, že spolu půjdeme trénovat ty bezruké kliky a navíc říkal, že pro mne má překvapení. Byl jsem na něj velice zvědavý, takže jsem radši dorazil už ve čtyři, aby na mě náhodou nemusel čekat.
Nemusel, nakonec jsem čekal já na něj! Celé dvě minuty! Za tu dobu jsem mohl udělat šedesát sedm kliků nebo devadesát jedna dřepů! Hm, asi už není nejmladší...
Gai-sensei dorazil s jedním stínovým klonem. Napadlo mě, že je to asi součást tréninku, tak jsem na ten klon zaútočil. Ten vypadal, jako že to vůbec nečekal a co bylo zvláštní, nerozplynul se, ani když jsem na něj hodil dvacet kunaiú, patnáct shurikenů a také jsem do něj nejméně padesátkrát kopl a z toho šestkrát do rozkroku!
Pak bylo také divné, že se Gai-sensei neusmíval a nepodával mi psí pochoutku za odměnu. V tu chvíli mě napadlo, že je něco špatně. Tak jsem se ho tedy duchaplně zeptal: ,,Gai-sensei, je něco špatně?" Ospověď přišla po menší odmlce. ,,Lee! Ty pako! Jako překvapení jsem ti chtěl představit svého bratre Gaye a ty ho zmlátíš! Kroť svou sílu mládí! Jinak už u mě nikdy nebudeš moct spát!", zařval na mě Gai a mě bylo do breku. Gai-sensei na mě nikdy takový nebyl! Pak, když viděl, že pláču, setřel mi slzy a něžně mě políbil na čelo a řekl mi: ,,No tak Lee, tak velký chlapec, přece bys neplakal? Nevadí, žes mi zmasakroval bratra Gaye. On se z toho dostane, jen ta připravovaná hra "Rozeznej Gaie od Gaye" bude mnohem snadnější..."
Poté jsme posbírali zbytky Gaye a běželi jsme s nimi závod do nemocnice. Vyhrál jsem, ale myslím, že mě Gai-sensei nechal vyhrát. Po rukou je to totiž trošku těžší než po nohou.
Nechali jsme tam Gaye a když už jsme byli na odchodu ozvalo se: ,,A hlavu máte jako kde,co?"
Prvně jsme nechápali, ale pak mi došlo, že jsem Gayovi hlavu uřízl a odhodil někam do dálky. Když jsem to prozradil Gaiovi, tak se zhrozil, že tak krásný a mladý obličej nemůžeme nechat válet kdovíkde a že se musíme hlavu vydat hledat. Z toho jsem chytře usoudil, že dnešní trénink odpadá a zamumlal jsem si pro sebe: ,,Takhle se ty kliky nenaučím, zatracenej gay Gay! To si neumí ani tu hlavu pohlídat?" Zaslechl mě však Gai-sensei a nezvykle sarkasticky mi připomněj, že Gay není shinobi a že jsem mu tu hlavu měl nechat. Má pravdu, za zrušení tréninku si vlastně můžu sám.
Tak jsme se tedy vydali hledat hlavu. Pobíhali jsme po Konoze v zoufalé snaze zjistit, kde by mohla hlavinka být. Po hodině jsme byli trošku vyčerpaní, podotýkám ale, že jen trošku, jsme přece mladí, tak jsme se zeptali místní drbny Shina, jestli náhodou neví, kde by mohla být. Shino na nás prvně chrlil spousty zbytečných informací, jako třeba že Naruto se stal Hokagem a Sakura si vzala Orochimara hned deset minut po rozvodu s Choujim a ten teď prý protestuje na návsi přivázaný ke sloupu s cedulí: ,,Sakuro, kvůli tobě jsem přestal jíst a bídně zde zemřu...pokud mě tedy jako důkaz tvé nehynoucí lásky nenakrmíš!", ale pak nám Shino prozradil, že hlava leží v dámských lázních. Tak jsme se tedy rozeběhli směr lázně!
Vtrhli jsme do prvních dveří, které jsme uviděli, protože se nám nechtěl číst dvouslovný nápis, co byl na nich. Asi to nebyl nejlepší nápad. Před námi stál Kakashi, skoro nahý byl, jen rouška bederní mu roztomile visela. No, nejen ta rouška...
Jo, bylo opravdu nádherné dívat se na jeho vypracované tělo a rudolící tvářičky zpola schované pod maskou, ale už bylo načase jít. Bylo sice hezké stát ve dveřích a dívat se na téměř nahá mužská těla, zastavovat nosní krvácení a utírat poslintanou zem pod sebou, ale přecejen, kdybychom se zpozdili, Gay by neskončil dobře.
Zatahal jsem tedy Gaie za rukáv a řekl mu s ne moc velkým přesvědčením v hlase: ,,Gai-sensei, pojďme, tady nic zajímavého není! Jdem pro tu hlavu, ne?" Gai však jen odvětil: ,,Lee, hochu, ještě chvíli to snad počká..." a strčil si kapesník do nosu, aby si neumazal svou novou apartní kombinézku.
Pokračovali jsme vtomhle dalších čtyřicet minut, ale pak se Gai probral z prvotního transu a začal mě popostrkávat ke dveřím. Já se však bránil s křikem: ,,Ještě pět minutek!!!", ale nijak to nepomohlo. Gai vyhrál a konečně jsme se dostali do dámských lázní, kde panoval absolutní chaos! Ženy tam křičely, pobíhaly spoře oděné a ukazovaly si nahromadu ručníků.
Vůbec jsme nevěděli co se děje, ale pak nám situaci obětavě vysvětlil Jiraiya, který pravděpodobně sledoval průběh celé události.
,,Sbíral jsem podměty pro svou novou knihu a najednou přiletěla hlava, která měla více obočí, než vlasů. Dámy si myslely, že je to nějaký můj sledovací trik, tak ji zaházely ručníky, aby nic neviděla. Ale já jsem toho viděl hodně, hehehé...", řekl nám a my přemýšleli, kde asi bude ta hlava nebohého Gaye.
Po chvíli přemýšlení mě něco napadlo. ,,Gai-sensei! Přišel jsem na to! Ta hlava je Gaye, musíme ji hned vyhrabat z těch ručníků a donést do nemocnice!", zakřičel jsem a Gai si zamrmlal něco na způsob: ,,Jó, ten Lee je chytrej kluk a přímo k pomilování..." a podal mi piškot za odměnu.
Vyhrabali jsme značně jetou hlavu Gai-senseiova bratra a za západu slunce jsme šli ruku v ruce s veselou písní nartech do nemocnice.
Když jsme dorazili, tak nám sestřička nesměle oznámila velice nemilou zprávu: ,,Nó, vy jste stále nešli (Za tomůže ten Kakashi, proč jen je tak zatraceně sexy?!) a my nechtěli, aby Gay zemřel, tak jsme trošičku využili Choujiho životní situace a nechali ho podepsat dárcovství hlav a orgánů, protože jsme věděli, že Sakura čeká s Orochimarem dítě a že se k Choujimu nevrátí a on vyhladoví, takže jsme pro vašemu bratrovi pro jeho dobro našili Choujiho hlavu a..."
Já myslel, že jí asi něco ne zrovna moc pěkného povím...
Ta mě ale naštvala! Celý den scháníme nějakou pitomou hlavu, místo toho abychom trénovali a ono tohle! Mám to já ale smůlu... Snad to bude zítra lepší...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aka-Itachi Aka-Itachi | 23. září 2011 v 11:17 | Reagovat

Super! Napiš další díl, napiš další díl! A udělej z toho rubriku^^

2 Tamaki-chan Tamaki-chan | Web | 23. září 2011 v 15:05 | Reagovat

[1]: Nevím nevím, už mě toho moc nenapadá... Ale zkusím to :D

3 Kime-chan Kime-chan | 23. září 2011 v 17:35 | Reagovat

Kime umřela... Smíchy! Tamaki, to je naprosto boží! Kime chce další díl! (Kime začíná mluvit jako Juvia, měla by omezit Fairy Tail)

4 Tamaki-chan Tamaki-chan | Web | 23. září 2011 v 19:22 | Reagovat

[3]: Shin shin, tok tok *Juviomagorie*
Platí to, co jsem řekla Ace, pokusím se něco vymyslet :D Ale určitě budu potřebovat tvou pomoc, jo?

5 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 4:37 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama